Možná přijde i kouzelník na soustředění …

… a přišel !

 

O víkendu 26. – 28. 5. 2017 proběhlo soustředění TKD Prudká 2017

Většina z nás dorazila již v pátek odpoledne a hned po večeři začal intenzivní trénink v tělocvičně, zaměřený zejména na správné provádění technik v sestavách dle jednotlivých technických stupňů. Pro vyšší pásky se cvičení protáhlo až do pozdních nočních hodin. Kromě procvičování tul jsme zkoušeli i silové přerážení wirok (kopy i údery) a samozřejmě t-ki. Na tréninku se nejvíce zapotil Jirka Kobza, který na závěr složil zkoušky na 1. Dan – GRATULUJEME!!!

Instruktor: „S radostí vítám Jirku do společenství držitelů černých pásů.“

Druhý den ráno jsme zahájili cvičením na hřišti. Na programu byly opět sestavy, procvičování jednotlivých technik ve dvojicích, řízené souboje a nácvik sebeobrany. Po celodenním cvičení jsme si užili pohodový večer, protože po večeři přišel kouzelník. I když jsme mu zblízka koukali pod ruce, tak jsme nic neodhalili…fakt to uměl. Díky paní Ledbové, která v sobotu ráno vyrazila na ryby, jsme měli všichni zajištěnou výbornou večerní grilovačku.

Nedělní trénink už byl především přípravou na zkoušky, které se konaly jako tradičně na závěr soustředění.

Počasí nám celý víkend přálo, takže zvláště děti a „mladší ročníky“ trávily veškerý volný čas u venkovního bazénu. Dalším milým překvapením byla mnohem vyšší úroveň jídel oproti předešlým rokům.

Foto připravujeme …