KUŘIMSKÝ POHÁR – proběhla nádherná akce …

KUŘIMSKÝ POHÁR 2014

V neděli 14.12.2014 proběhla soutěž v TAEKWON-DO. I přes nepřízeň počasí a chorob se závody konaly.  Sice trochu komorní, ale o to lepší byla atmosféra. Soutěž o KUŘIMSKÝ POHÁR TAEKWON-DO proběhla v přátelském duchu a měla spád.

Závody proběhly v disciplínách TUL (sestavy) a MATSOGI (sportovní zápas). Soutěže se zúčastnili závodníci z oddílů Bystřice nad Pernštejnem, Doubravník a Kuřim.

P1420012Mimo běžné disciplíny, soutěžící vytvořili družstva v TUL i MATSOGI, v nichž proběhly souboje TEAMů (družstev). Týmové souboje posílily a obohatily zkušenosti bojovníků a motivovaly je do dalšího období.

Program zpestřila ukázka kontaktní sebeobrany a vyšších sestav.P1420100

Velmi motivační byl pohled na nejmenší bojovníky, s jakým plným nasazením soutěžili o získání cenných kovů.

P1420138Nejvíce bychom vyzdvihli výsledky nejúspěšnějších bojovníků v kategoriích.  Velmi úspěšní Martin Hladík (oddíl Kuřim) a Adam Konečný (oddíl Kuřim) získali i stříbrné i zlaté medaile.

Nejlepšími účastníky soutěže byli Tomáš Kříž ml. a Adam Sedláček (oba oddíl Kuřim) získali samé zlaté medaile.P1420147

Všechny nejúspěšnější závodníky vidíte s udělenými cenami na této závěrečné fotografii finalistů soutěže o KUŘIMSKÝ POHÁR 2014.

P1410919

Město KUŘIM
Město KUŘIM

Za město Kuřim uděloval poháry nejlepším účastníkům turnaje místostarosta PaedDr. David Holman.

Rádi bychom poděkovali za dlouhodobou podporu města Kuřim nejen při závodech, ale i při celoroční činnosti oddílu.

TE conectivity

P1420063

Dále bychom rádi poděkovali Fy.: TYCO, TE conectivity, která poskytla letos další sponzorský dar, díky kterému byly mimo další pomůcky právě pro soutěž pořízeny a na soutěži plně využity chrániče.

Jota nakladatelství

P1410921Poděkování náleží fy.: JOTA, nakladatelství, které již několikátý ročník podporuje věcnými cenami v podobě knih.

Samozřejmě děkujeme rodičům, kteří nalezli v hektickém předvánočním období čas a podpořili nejen své děti. Děkujeme zdravotnici Marušce Benešové, „týlovému zabezpečení“ paní Konečné, kaučům a rozhodčím.

Těšíme se na další akce.

S pozdravem taekwon

Pavel Cigáň

Připravujeme fotogalerie a videogalerie …

One Reply to “KUŘIMSKÝ POHÁR – proběhla nádherná akce …”

1. Ahoj:) ,
    největší dík za tuto povedenou akci patří mez. inst. Pavlu Cigáňovi /4. dan/ – opravdu zařídil mnoho ..
    Ty poháry neměly chybu a myslím, že tyto krásné ceny nastartovaly naše závodníky k podání maximálního výkonu.
    A ti nejmenší – opravdu ukázali, že cvičení a čas věnovaný tréninkům má smysl.
    Všem sponzorům a zúčastněným na této akci děkuji !